1
در باره شرکت
فروردین ۲۳, ۱۳۹۴
عکس کانال تلگرامی مشاوره مرغداری
عضویت در کانال تلگرام
آذر ۲۳, ۱۳۹۴

 

2شرکت کشاورزی و دامپروری نیکان دام آروین توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران به منظور تامین و تولید تجهیزات، اقلام خوراکی و دانش فنی و مدیریتی مورد نیاز صنعت دام و طیور کشورتاسیس گردیده و در حال حاضر به تولید انواع سالنهای مرغداری و دامداری با استفاده از ساندویچ پانل، هیتر کوره ای و هیتر موشکی، دانخوری بشقابی، آبخوری نیپل، قفس، آسیاب، میکسر، بالابر، انتقال دان، واردات تجهیزات مرتبط با سیستم تهویه نظیر سیستم مه پاش، هواکش و… اشتغال دارد. بعلاوه این شرکت با تامین مواد اولیه و اقلام خوراکی مورد نیاز کارخانجات خوراک دام و طیور، شرکت های بازرگانی و نیز دامداران و مرغداران به قیمت مناسب و دست اول نقش مثبتی در تامین اقلام مورد نیازصنعت دام و طیور کشور ایفا می کند.

در حال حاضر نیکان دام آروین در اکثر استانهای کشور از جمله استان های تهران، البرز، خراسان های رضوی، شمالی، جنوبی، قم، قزوین، اصفهان، لرستان، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، یزد، گلستان، آذربایجان غربی، چهار محال و بختیاری، کرمان و … به ارائه خدمات و تولیدات خود می پردازد.

نیکان دام آروین با در اختیار داشتن دانش روز دامپروری به واسطه حضور متخصصین برجسته، با طراحی سالن های متعدد پرورش طیور و دامداری ها، خدمات ارزنده ای در راستای افزایش بهره وری و طراحی اصولی سیستم های پرورشی، به صنعت دام و طیور کشور ارائه نموده است.

This post is also available in: English

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>