دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک

 

2(1)دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف

شرکت نیکان دام آروین با در اختیار داشتن کادری مجرب و مسلط به علم روز، مفتخر است تولید کننده و ارائه کننده با کیفیت ترین دستگاههای جوجه کشی خود باشد

دستگاه جوجه کشی تولیدی شرکت نیکان دام آروین، از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار می باشد که در زیر برخی از این مشخصات ارئه می گردد:
۱- جنس بدنه دستگاه جوجه کشی از ساندویچ پانل می باشد که باعث حد اکثر راندمان حرارتی و حفظ مناسب دمای داخل دستگاه جوجه کشی طی دوره جوجه کشی می شود که در نهایت راندمان جوجه کشی و جوجه در آوری را افزایش می دهد.
۲- برای تامبن دمای داخلی دستگاه جوجه کشی از المنت برقی استفاده می شود.
۳- برای تامین رطوبت مناسب دوره جوجه کشی از بخار سرد داخل دستگاه جوجه کشی استفاده می شود.
۴- برای تامین هوای تازه داخل دستگاه جوجه کشی از دریچه ورودی هوا و برای گردش هوا داخل دستگاه جوجه کشی از فن درجه یک استفاده می شود.
۵- برای کنترل دمای داخل دستگاه جوجه کشی، از سنسور های دیجیتال با قابلیت تبدیل شدن به دمای سلسیوس و فارنهایت استفاده می شود.
۶- برای کنترل رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی از سنسورهای درجه یک از جمله اتونیکس و.. استفاده می شود.
۷- در طراحی تابلو برق دستگاه جوجه کشی سعی شده است سادگی و سهولت استفاده برای مصرف کننده مد نظر قرار گیرد.
۸- چرخش تخم در دوران ستری در دستگاه جوجه کشی طی دوره جوجه کشی کاملا اتوماتیک می باشد.
۹- ویژگی منحصر به فرد دستگاه های با ظرفیت بالا، تجهیز آنها به سیستم خنک کننده داخلی می باشد که در شرایط آب و هوایی گرم، راندمان کاری این دستگاه جوجه کشی در مقایسه با سایر دستگاههای جوجه کشی بالاتر است.
۱۰- دستگاههای جوجه کشی ساخت شرکت، قابلیت استفاده برای تخم نطفه دار انواع پرندگان از جمله، مرغ، کبک، بلدرچین، بوقلمون، غاز، اردک و … را ارا می باشد.
۱۱- دستگاه های جوجه کشی ساخت این شرکت از ظرفیت های خانگی ۴۲ عددی برای مرغ تا ظرفیت های بالا، مخصوص کارخانجات جوجه کشی، موجود می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و سفارش خرید با دفتر شرکت  تماس بگیرید.

کمیته علمی و فنی شرکت نیکان دام آروین